Master Cookie Cookie
Sizi arayacağız
Ad - Soyad
Telefon Numarası
E-Mail
Arama Zamanı


KABİN KİRALAMA MAVİ YOLCULUK TURLARI
GENEL BİLGİLER.


Mavi Yolculuk bir zamanlar birçoğumuz için hayaldi… Ancak bugün isteyen herkes bu hayali gerçekleştirebiliyor… Barbaros Yatçılık’ ın sunduğu her bütçeye hitap eden, farklı rotalardaki Kabin Kiralama turlarımızda sizi de misafir etmekten mutluluk duyarız.

Kabin Kiralamanın avantajlı yanı “Mavi Yolculuk” için bir grup oluşturma zorunluluğunun bulunmamasıdır.
Kabin turlarımıza dilerseniz tek başınıza, dilerseniz eşiniz ya da arkadaşlarınızla katılabilir; dünyanın çeşitli yerlerinden gelen deniz tutkunları ile beraber keyifli bir “Mavi Yolculuk” yaşayarak, farklı kültür ve milletlerden konuklarımızla tanışma fırsatı bulursunuz.


Rotalar

Özenle hazırladığımız Mavi Yolculuk Kabin Turu Rotaları, Türkiye sahilleri ve Yunan Adaları’nın tarihi ve doğal güzelliklerini deneyimlemeniz için en güzel fırsattır. Geleneksel ahşap guletlerimiz ile kurvaziyer gemilerin giremediği her koy ve limana kolayca girmenin ayrıcalığını tadacak; küçücük bir havuzun etrafında size de sıra gelmesini beklemek yerine tekneden direkt denize girmenin özgürlüğünü yaşayacaksınız. Mavi bayraklı sularda dünyanın en güzel adalarının ve tarihi dokusunun kesiştiği yerleri keşfedeceksiniz.

Teknede Yaşam

Kabinlerin içerisinde çok fazla vakit geçirmeyecek olmanıza rağmen kabinleriniz rahat, yeterli donanıma sahip ve konforludur. Teknelerimiz tur programına göre günde 2 veya 3 farklı koyda demirlemektedir. Tekne demirlediğinde çam ormanları arasında kısa bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik kalıntıları ziyaret edebilir, sahil şeridini keşfe çıkabilirsiniz. Hafif esintide, tentenin altında kitap okuyarak öğle uykusuna dalmak da seçenekler arasındadır. Elbette deniz severler yüzmekten, şnorkelle dalmaktan ve güneşlenmekten keyif alacaklardır. Civar kasabalara, tarihi yerlere ve doğal güzelliklere düzenlediğimiz kara turlarımıza da iştirak edebilirsiniz.

Yemekler

Guletlerimizde tüm öğünlerde Türk ve Yunan mutfağının özelliklerini taşıyan yemekler sunulmaktadır.. Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, akşamüzeri saat beş çayı kek, bisküvi servisi ve akşam yemeği olmak üzere günde 4 öğün yemek servisimiz vardır. Kurvaziyer gemi turlarında ya da her şey dahil büyük otellerde olduğu şekilde banketlerde sıra beklemezsiniz. Yemekler yüzlerce misafire yetecek fabrikasyon usulde hazırlanmamaktadır.  Siz misafirlerimize özel olarak, teknelerimizde özenle hazırlanmaktadır. Özel bir isteğiniz olursa (sağlığa bağlı, vegan) önceden bilgi verdiğiniz takdirde gerekli uygulamalar yapılır. Farklı kültürlerden yeni edindiğiniz arkadaşlarla kuracağınız zengin yemek masaları ve keyifli sohbetler sizleri bekliyor.

Guletler

Kabin turlarımızda 6, 8, 10 ve 16 Kabinli yatlarımız kullanmaktayız.

Teknelerimizde genellikle çift kişilik yataklar vardır, sınırlı sayıda twin, triple ya da quad kamaralarımızda bulunmaktadır. Her kabinde özel duş /wc, lomboz (pencere), küçük elbise dolabı bulunmaktadır. Mavi Yolculuk esnasında ağırlıklı olarak motor gücüyle seyir yapılır ancak hava koşulları ve rüzgârın yönü elverdiğince yelkenler de kullanılır. Kaptanlarımız, hava şartlarına ve rüzgârın durumuna göre tur programında değişiklik yapabilir. Yatlarda konukların kullanımına yönelik basit olta takımları, palet ve şnorkel bulunur. Guletlerimiz uluslararası güvenlik standartlarına uygundur ve bayrak devletlerinin denetimine tabidir.

Bagaj ve giysiler

Kabininizde az yer kaplaması için mümkün olduğunca hafif ve portatif bavullarla seyahat etmenizi öneririz. Yumuşak çantalar sert valizlerden çok daha pratiktir. Spor kıyafetler rahatlığınız açısından daha faydalı olacaktır. Mümkün olduğunca fazla mayo getirmenizi, serin akşamlar için de sizi sıcak tutacak bir kazak bulundurmanızı öneririz. Karada geçireceğiniz zamanlar için de rahat yürüyüş ayakkabıları getirmelisiniz. Tekne içerisinde ayakkabı giymek yasaktır.


Posta Başlığı

Posta İçeriği

Posta Adı
Posta Soyadı
Mail
Tamam

E-posta Gönderimi Başarılı

Dikkat ! Lütfen Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

E-posta Gönderme Hatası