Master Cookie Cookie
Sizi arayacağız
Ad - Soyad
Telefon Numarası
E-Mail
Arama Zamanı


Kabİn Kİralama Genel Prosedürler.


Teknelerde uyulması gereken kurallar misafirlerimize tekneye girişten önce yazılı olarak iletilir, bilgilendirme toplantısında ayrıca sözlü olarak tekrardan aktarılır.

C-in  /  C-out saatleri

Haftalık Turlarımızda Teknelere giriş 1.gün saat 16:30 ‘dan itibarendir.Check-in saatinden daha erken gelene misafirlerimiz valizlerini tekeneye bırakabilirler. Teknelerden çıkış ise son gün kahvaltıdan sonra 10.00'a kadardır.

Giriş çıkış saatleri Mini Turlarımız için tur programlarında ayrıca belirtilmiştir.

İçecekler

Konuklarımızın dışarıdan tekneye alkollü veya alkolsüz içecek getirmelerine müsaade edilmemektedir. İçecekler bedeli karşılığında yat barından uygun fiyatlarla temin edilir. İçecek ücretleri tur sonunda ödenir.

Sigara

Misafirlerimizin ya da mürettebatın teknelerdeki kapalı alanlarda sigara içmesi yasaktır.

Bahşiş

Mürettebata verilecek olan bahşiş tamamen sizin takdirinize kalmıştır. Bahşiş için genel teamül tur bedelinin %5ila 10’u civarıdır. Genellikle tur bitiminde kaptana teslim edilir ve mürettebat arasında kaptan tarafından eşit olarak paylaştırılır. 

Seyahat Belgeleri

Yurt dışı turlarına katılacak olan misafirlerimizin, geçerliliği tur bitiminden bir ay sonrasına kadar devam eden bir pasaport ile gelmeleri gerekmektedir. Yolcuların gereken yerlerde kullanılmak üzere vizeleri ve sağlık sertifikaları olmalıdır. Seyahat başlangıcından önce tüm belgelerin gerekli devlet daireleri tarafından onaylanmış olması gerekmektedir. Vize alımı, sağlık sertifikaları, pasaport alımları ve seyahat için gerekli olabilecek tüm dokümanlardan yolcunun kendisi sorumludur.

Sağlık gereksinimleri

Güvenlik açısından, fiziksel engelli yolcularımızın durumlarını rezervasyon esnasında bize bildirmelerini rica ederiz. Bu tarz ekstra ihtiyaçları olabilecek yolcularımızın yanlarında bir refakatçi ile seyahat edeceklerini öngörmekteyiz. Barbaros Yatçılık, 6 ayını doldurmuş olan hamile hanımların tekneye binmesini kabul etmeyebilir.

Ö
zel beslenme gereksinimleri

Özel diyet ve beslenme ihtiyacı olan misafirlerimizin durumu en az 1 hafta öncesinden tarafımıza yazılı olarak bildirmeleri rica olunur.

Engelli  yolcular

Teknelerimiz engelli misafirlerimiz için uygun değildir. Teknelerimizin iskeleleri tüm tekerlekli sandalye modelleri için uygun değildir. Bunun yanı sıra kabin tuvaletleri, tekne iç ve dış merdivenleri engelli misafirlerimiz için elverişli değildir.

Opsiyonel kara turları

Opsiyonel kara turlarının fiyatları tur fiyatına dâhil değildir ve tur programlarına göre değişiklik gösterebilir. Detaylar yazılı tur programlarında mevcuttur. Kara turları minimum katılıma ve hava koşullarına bağlıdır.

Evcil hayvanlar

Teknelerimize evcil hayvan kabul edilmemektedir. 


Posta Başlığı

Posta İçeriği

Posta Adı
Posta Soyadı
Mail
Tamam

E-posta Gönderimi Başarılı

Dikkat ! Lütfen Bilgileri Eksiksiz Doldurunuz

E-posta Gönderme Hatası